DOPRAVA A PLATBY

Úvod DOPRAVA A PLATBY
Reklamace mechanického poškození - zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda obal není poškozen. V případě poškození zásilky, zásilku nepřebírejte, nebo uplatněte ihned reklamaci. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nemůžeme brát zřetel. 
 
DOPRAVA ČR
 1. Vlastní rozvoz Krmiva-Perro.cz v rámci Brna.
            Objednávka do 700,- Kč (včetně): 45Kč
            Objednávka nad 700,- Kč:  ZDARMA
            Platí pro objednávky v rámci Brno-město.
 
 1. Kurýrní služba
  Objednávka nad 980,- Kč: ZDARMA
  Objednávka do 980,- Kč (včetně): 99,- Kč
  Doručení zásilky na Vámi uvedenou adresu (domů, zaměstnání) vč. obalového materiálu.
   
 2. HeurekaPoint ULOŽENKA: 55,- Kč
  Pouze zásilky do 20 kg! 
  Osobní vyzvednutí objednávky na jedné z poboček HeurekaPoint Uloženky - vyčkejte prosím na potvrzovací SMS, že je zásilka nachystaná k vyzvednutí. Seznam poboček se Vám zobrazí přímo u Vaší objednávky.
   
 3. DPD Parcel Shop: 59,- Kč
  Pouze zásilky do 20 kg! Možnost vyzvednutí i o víkendech!
  Osobní vyzvednutí objednávky na jednom z 80 míst po celé České republice. Odběrná místa zajišťují depa DPD a prodejny Mountfield. Jakmile je zásilka doručena na Vámi vybraném místě DPD Parcel Shopu, přijde Vám SMS/e-mail o uložení zásilky. Seznam odběrných míst naleznete přímo u Vaší objednávky.
    
 4. Osobní odběr: ZDARMA
  Na adrese: Babice nad Svitavou 432. Jakmile je zásilka nachystána k vyzvednutí, přijde Vám SMS zpráva. 
 
PLATBY ČR
 • V hotovosti při rozvozu: ZDARMA
  Prosíme o nachystání co nejpřesnější hotovosti/sumy k úhradě. Z bezpečnostních a technických důvodů nerozměňujeme bankovky velkých hodnot. 
   
 • Bezhotovostním převodem: ZDARMA
  Číslo účtu pro platbu v CZK nebo EUR naleznete v potvrzovacím e-mailu, který Vám přijde na Vámi zadaný e-mail po odeslání objednávky.
   
 • Dobírka (Kurýrní služba): 49,- Kč
   
 • Dobírka (Uloženka, DPD Parcel Shop): 16,- Kč
 
 
DOPRAVA SK
 • HeurekaPoint ULOŽENKA: 55,- Kč
  Pouze zásilky do 20 kg! 
  Osobní vyzvednutí objednávky na jedné z poboček HeurekaPoint Uloženky - vyčkejte prosím na potvrzovací SMS, že je zásilka nachystaná k vyzvednutí. Seznam poboček se Vám zobrazí přímo u Vaší objednávky.
   
 • DPD Parcel Shop: 110,- Kč
  Pouze zásilky do 20 kg!
  Osobní vyzvednutí objednávky na jednom z výdejních míst DPD (depa DPD a partneři přepravce) na území Slovenské republiky. Jakmile je zásilka doručena na Vámi vybraném místě DPD Parcel Shopu, přijde Vám SMS/e-mail o uložení zásilky. Seznam odběrných míst naleznete přímo u Vaší objednávky.
   
 • Výdejní BALÍKOMATY 24/7 InPost: 120,- Kč
  Zásilky do 30 kg! 
  Osobní vyzvednutí zásilky prostřednictvím výdejním automatů InPost společnosti InTime na území Slovenské republiky. Zásilka je uložena po dobu 72 hodin, provozní doba výdejních balíkomatů je 7 dní v týdnu/24 hodin denně! Seznam výdejních balíkomatů naleznete přímo u Vaší objednávky.

PLATBY SK 
 • Bezhotovostním převodem: ZDARMA
  Číslo účtu pro platbu v CZK nebo EUR naleznete v potvrzovacím e-mailu, který Vám přijde na Vámi zadaný e-mail po odeslání objednávky.
Copyright 2015 - 2017 © krmivo-perro.cz