O PERRO

Úvod O PERRO

SUPERPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY PERRO

PERRO GmbH se již od roku 1995 v rakouském Salzburgu věnuje výrobě nekomerčních krmiv pro psy a kočky v superprémiové kvalitě. PERRO nabízí krmiva ale i v 100% BIO kvalitě, vegetariánské krmivo a má i svou vlastní exkluzivní značku pro spolupráci s veterináři PERROVET. 

 

Odpovědnost za člověka, zvíře a produkt

PERRO nenechává své produkty - jak je v průmyslu obvyklé - vyrábět v zemích s levnou pracovní silou. Všechny produkty PERRO z oblasti postrojů, obojků a vodítek jsou sestaveny a ušity v Salzburgu. Důležitým a spolehlivým partnerem je pro PERRO zařízení "Pro Mente Salzburg". Zařízení, které si klade za cíl začleňovat lidi s psychickým nebo sociálním znevýhodněním do pracovního světa. Spoluprácí s "Pro Mente Salzburg" se PERRO snaží dát těmto lidem novou perspektivu a budoucnost. 
 

Odpovědnost za životního prostředí

Suroviny pro výrobu krmiva PERRO nejsou transportovány přes půlku světa. Všechny části ingrediencí pro výrobu superprémiového krmiva jsou získávány výhradně z regionálního prostředí (regionální provozovny a pořážky). PERRO garantuje krátké doby transportu a vysokou kvalitu. PERRO svým zákazníkům nabízí superprémiovou kvalitu produktů za férové ceny. 

 

PERRO myslí globálně, chová se ale regionálně

Pro PERRO je důležité, že produkty nejsou vyráběny v zemích, ve kterých pracují lidé za nevyhovujících podmínek. PERRO nezadává práci jinam, ale vytváří domácí pracovní místa, čímž přispívá k rozvoji a veřejnému blahu svého regionu.
 

PERRO je rodinným podnikem

PERRO si uvědomuje odpovědnost za své produkty, spolupracovníky a všeobecné blaho. Nákupem produktů PERRO tak můžete podpořit filozofii fimy PERRO, její snahy a přístup k odpovědné a ohleduplné výrobě krmiv pro psy a kočky. 
 

PERRO svým zákazníkům garantuje: 

  • Původ surovin v potravinové kvalitě!

  • Produkty PERRO neobsahují žádná barviva a konzervační látky! 

  • Produkty PERRO neobsahují žádná ochucovadla, aromata nebo pachové látky! 

  • Produkty PERRO neobsahují žádné chemické látky jako BHT, BHA, Ethoxiquin nebo sóju! 

  • Produkty PERRO neobsahují žádnou kostní moučku nebo umělé antioxidanty!

  • Krmivo PERRO není jak v průběhu vývoje, tak v průběhu výroby testováno na laboratorních zvířatech!

PERRO dlouhodobě spolupracuje s Partner-Hunde Osterreich. Sdružením, které se věnuje výcviku asistenčních psů.

 

Copyright 2015 - 2024 © krmivo-perro.cz