Reference a hodnocení zákazníků krmiva PERRO

Úvod O PERROReference

Michaela a Petr B.
"Doma chováme 3 labradorské retrievry ve věku 8, 4 a 3 roky. Krmivo PERRO objednáváme pravidelně již 5 let a spokojenost nám ukazují hlavně naši čtyřnozí kamarádi. Celá smečka je velmi aktivní, veselá a co je pro nás nejdůležitější, zdravá. Krmivo prospívá jejich srsti i trávení. Také nám vyhovují možnosti krmiva dle aktuálního energetického výdeje pejsků, aby nehubli nebo naopak nám po zahradě nechodila tři prasátka."

Eva N.

"Používáme krmivo PERRO Vegetarian a jsme s ním moc spokojeni. Máme tři anglické setry, vyzkoušeli jsme již hodně vegetariánských krmiv, ale tyhle našim psům chutnají nejvíc. Psi jsou živí, mají spoustu energie, zkrátka jim nic neschází. PERRO Vegetarian pěkně voní, není ani moc suché, ani moc mastné, prostě vše akorát. Pejsci je mají opravdu rádi, proto u nich rozhodně zůstaneme." 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radka a Antonín K. 

"Dobrý den, rádi bychom poděkovali, máme doma skoro 5 měsíční mimino zlatého retrívra a od doby, co jsme si ho přivezli domů, jsme už zkusili 3 druhy krmiva a pokaždé to dopadlo stejně, prvních pár misek snědla Angie bez větších námitek, ale po dvou dnech už jídlo nechtěla a  jedla nám ho třeba až po dvou dnech, když už měla opravdu hlad. Poté, co nám známí řekli o krmivu PERRO, jsme ho ihned objednali, a výsledek je super. Krmíme už krmivem PERRO 14 dnů 3x denně a miska je vždy prázdná a Angie se poprvé na jídlo moc těší. Tak jsme konečně spokojení my i Angie a určitě u Vašeho krmiva zůstaneme i nadále :-)."

Kateřina Šimková, o.s. Zvíře v tísni

"Za sebe mohu už nyní říci, že ačkoliv je vlastní fenka abnormálně zmlsaná, zatím podané dva druhy PERRA hltá jako pamlsek :-). Dva pejskové na adopci také, a i když by se dalo říci, že vzhledem k jejich původu a předchozímu strádání to není nic neobvyklého, tak ne, fenečka Lizi z maďarského koncentráku u mě granule vůbec nepřijímala, jen měkkou potravu a po těchto od PERRO se může strhat :-). Tak jsem nadšená a určitě už u PERRA zůstaneme! :-) Stejně tak jim chutnají ty pamlsky a ty mohu vzhledem k složení dávat i ovčákovi s nemocnou slinivkou. Netestovaná krmiva na laboratorních zvířatech a bio/eko humání chov u těch masných granulí je pro mne prioritou."


Eva R. 

"Děkuji za rychlost, vstřícnost a pěkné jednání. Granule přišly v pořádku a našemu pejskovi moc chutnají, a tak až budeme potřebovat další určitě si objednáme u Vás."


Copyright 2015 - 2024 © krmivo-perro.cz